Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Order picker / magazynier w firmie Brunotti - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 27/07/2017 11:11:32
miesi帷 temu
Wnosimy na polski rynek us逝g HR nowoczesno嗆 i pomys na biznes pe貫n elastyczno軼i i kreatywno軼i pod szyldem Agencji Outsourcingowej Time2Work Sp. z o.o. (KRAZ 13395) Jeste鄉y skutecznym doradc zar闚no dla pracodawc闚 jak i dla pracownik闚. Daj帷 z siebie wszystko nie ograniczamy si do szablonowych us逝g tradycyjnych agencji pracy, naszym za這瞠niem jest ewoluowanie wraz z rynkiem. W aktualnym procesie rekrutacyjnym, poszukujemy:

Order picker / magazynier w firmie Brunotti
Miejsce pracy: Nijkerk (Holandia)

Opis stanowiska:

- prace magazynowe
- zbieranie zam闚ie
- szykowanie do wysy趾i
- bran瘸 odzie穎wa

Wymagania:

- do鈍iadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- znajomo嗆 j瞛yka angielskiego na poziomie komunikatywnym
- prawo jazdy - mile widziane
- dyspozycyjno嗆 i odpowiedzialno嗆
- CV w j瞛yku angielskim lub holenderskim

Oferujemy:

- kontrakt z holenderskim pracodawc
- gwarancj godzin pracy
- wynagrodzenie od 9,04 euro brutto/h
- wyp豉ty na czas
- prac do ko鎍a wrze郾ia/pa寮ziernika z mo磧iwo軼i przed逝瞠nia na d逝窺zy okres czasu
- prac dla par
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie
- opiek polskiego koordynatora
- dobr atmosfer w pracy i na co dzie

Zapraszamy do aplikowania drog mailow - rekrutacja@time2work.com.pl. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Niniejszym wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Time2work sp. z o.o. z siedzib w Opolu w celach zwi您anych z procesem rekrutacji, zar闚no obecnym, jak i organizowanymi w przysz這軼i, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyra瘸m tak瞠 zgod na udost瘼nianie moich danych osobowych innym podmiotom nale膨cym do grupy Timetax oraz potencjalnym pracodawcom do cel闚 zwi您anych z prowadzonymi obecnie lub w przysz這軼i procesami rekrutacji. O鈍iadczam, 瞠 dane podaj dobrowolnie oraz zosta貫m poinformowany, i Administratorem podanych danych osobowych jest Time2work Sp. z o.o. z siedzib w Opolu, ul. Niemodli雟ka 8. Jestem 鈍iadom, 瞠 przys逝guje mi pe軟e i niezbywalne prawo dost瘼u do moich danych osobowych w陰czaj帷 w to prawo do ich poprawiania oraz usuni璚ia.

W razie pyta jeste鄉y do dyspozycji:

tel. 502 084 236, 77 461 80 52
Kontakt:
Daria
Telefon:
502084236

Ods這n: 15
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl