Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Praca w Holandii - pracownik produkcji - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 7/08/2017 09:13:55
miesi帷 temu
EURO PERSONNEL S. C. – Nr certyfikatu 12849
dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Opis stanowiska:
- pakowanie warzyw i owoc闚
- produkcja sos闚 i kie豚asek
- praca przy mi瘰ie
- piel璕nacja kwiat闚 w szklarni

Wymagania:
- motywacja
- gotowo嗆 do pracy na d逝窺zy okres czasu
- podstawowa znajomo嗆 j瞛yka angielskiego mile widziana
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- praca na pe軟y etat (mo磧iwo嗆 nadgodzin)
- ubezpieczenie holenderskie
- zakwaterowanie
- organizacj dojazd闚 z/do pracy
- pomoc polskiego koordynatora
- mo磧iwo嗆 wyjazdu w parze

Prosimy o przesy豉nie CV na adres: biuro@europersonnel.pl lub rejestracj na stronie www.europersonnel.pl

Zach璚amy do osobistej wizyty w naszym biurze w Ropczycach, ul. Ko軼iuszki 10.
Wysoko嗆 stawki godzinowej zale篡 od wieku

Wi璚ej informacji pod nr telefonu: 17 222 7824
Dzi瘯ujemy za wszystkie zg這szenia! Pole t prac znajomemu!

Prosimy o do陰czenie do aplikacji nast瘼uj帷ej klauzuli: "Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro Personnel Agencj Pracy Marta Rymut (EPMR) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb璠nych do realizacji proces闚 rekrutacji (zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Kontakt:
Marta Rymut
Telefon:
172227137, 172227824

Ods這n: 14
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl