Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Pracownik produkcji- oferta r闚nie dla par! Holandia - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/10/2018 12:35:48
5 dni temu
LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.
SZUKAMY Wx吉IE CIEBIE DO PRACY ZA GRANIC !
DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OS笅 DO PRACY W FABRYCE
OPIS STANOWISKA:
- pakownie lub wykrawanie filet闚
OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie wyp豉cane co tydzie + co tydzie wyp豉cany dodatek wakacyjny
- prac w鈔鏚 Polak闚, na d逝窺zy okres czasu
- pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)
- ubezpieczenie
- mo磧iwy urlop ju po 8 tygodniach od rozpocz璚ia pracy
WYMAGANIA:
- motywacja do pracy
- uczciwo嗆
- prawo jazdy kat. B mile widziane

Kontakt: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzinach od 8 do 16 )
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy si telefonicznie.
Przy wysy豉niu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyra瘸m zgod na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezb璠nych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Kontakt:
LiderJob
Telefon:
500017878

Ods這n: 63
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl