Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
CIE印A SZALUNKOWY - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 12/10/2018 13:20:48
5 dni temu
Jeste鄉y Polsk firm budowlan dzia豉j帷a od wielu lat na terenie Holandii i Niemiec, specjalizuj帷 si w budownictwie konstrukcyjnym. Nasza firma jako priorytet stawia sobie uczciwo嗆 wobec wszystkich naszych pracownik闚, kandydat闚 do pracy, partner闚 i klient闚. Obecnie poszukujemy Kandydat闚 na stanowisko:

CIE印A SZALUNKOWY

Miejsce pracy: Holandia

Twoje zadania:
•wykonywanie szalunk闚 pod konstrukcje betonowe, monta/demonta szalunk闚 tradycyjnych i systemowych Peri, Doka

Nasze wymagania:
• do鈍iadczenie z zakresu prac ciesielskich
• znajomo嗆 system闚 szalunkowych
• dyspozycyjno軼i – praca w delegacji

Co dostaniesz w zamian:

● stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac
● atrakcyjne stawki godzinowe
● zakwaterowanie po stronie firmy
● narz璠zia pracy oraz odzie ochronn
● zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzie
● d逝goterminow wsp馧prac
● nie wymagamy znajomo軼i j瞛yka

Gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie (dlatego pomo瞠my ci wyrobi certyfikat VCA albo SCC) oraz atrakcyjn wyp豉t na czas.
U nas twoja pensja b璠zie rozwija si razem z tob. Pracuje z nami do emerytury

Osoby zainteresowane powy窺zym stanowiskiem zapraszamy do przes豉nia aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyn Kulpa 798056274
Kontakt:
Justyna Kulpa
Telefon:
798056274

Ods這n: 3
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl