Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
LAKIERNIK SAMOCHODOWY - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 1/09/2020 11:33:08
2 tygodnie temu
HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta us逝gi w ramach pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu proces闚 w tym proces闚 kadrowo-p豉cowych.
Obecnie dla naszego klienta lidera w bran篡 lakierniczej poszukujemy os鏏 na stanowisko:
LAKIERNIK SAMOCHODOWY
Miejsce pracy: okolice Kempten
Zadania:
-samodzielnie lakierowanie element闚 jak i ca造ch pojazd闚
-szlifowanie, szpachlowanie i przygotowanie powierzchni do lakierowania
-malowanie farbami gruntowymi i wodnymi
Wymagania:
-Do鈍iadczenie w pracy jako samodzielny lakiernik
-Umiej皻no嗆 dok豉dnego lakierowania
-Wykszta販enie kierunkowe jako lakiernik samochodowy – mile widziane
-Znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego – mile widziana
-W豉sny samoch鏚 – mile widziany
Oferujemy:
-Stawka: 13 € brutto/h (1 miesi帷 pracy ok 1680 €)
-Stawka: 14 € brutto/h (2-5 miesi璚y pracy)
-Stawka: 15 € brutto/h (od 6 miesi帷a)
-Umowa o prac tymczasow,
-Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ),
-Mo磧iwo嗆 pracy w nadgodzinach
-Darmowe zakwaterowanie
-Mo磧iwo嗆 pracy d逝goterminowej u jednego Pracodawcy
-Mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego w mi璠zynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
CV prosz przesy豉 wraz ze zdj璚iem,
KONTAKT
+48 571 322 116 +48 571 322 118 +48 515 909 950, +48 572 505 720
mail: rekrutacja@hrnavigator.com.pl
Administratorem danych jest HR Navigator z siedzib w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane s przetwarzane dla potrzeb prowadzenia proces闚 rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.
HR Navigator jest agencj zatrudnienia posiadaj帷 certyfikat potwierdzaj帷y wpis do rejestru podmiot闚 prowadz帷ych agencj zatrudnienia pod numerem 11850.
Kontakt:
HR Navigator
Telefon:
+48 571 322 116

Ods這n: 7
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl