Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Cie郵a szalunkowy - Holandia - Og這szenia Cz瘰tochowska
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 21/05/2021 11:13:06
3 tygodnie temu
Firma, realizuj帷a projekty na terenie Holandii z zakresu obiekt闚 kubaturowych zatrudni na stanowisku:
Cie郵a szalunkowy - Holandia
Miejsce pracy: Holandia
Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemys這we, lokale u篡teczno軼i publicznej

Zadania: Monta/demonta szalunk闚 systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych
Nasze wymagania: Praktyka zawodowa na stanowisku Cie郵i

Firma gwarantuje:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• Wynagrodzenie do uzgodnienie bezpo鈔ednio z Kierownikiem
• Bezp豉tne zakwaterowanie – pokoje 2 osobowe z dost瘼em do Internetu
• Przejazdy na terenie Holandii
• Wysokiej klasy narz璠zia oraz odzie ochronn
• Gwarancj godzin
• Nie wymagamy znajomo軼i j瞛yka obcego
• Pomoc przy za豉twieniu wszystkich formalno軼i urz璠owych, organizacj kursu VCA

Osoby zainteresowane powy窺zym stanowiskiem zapraszamy do przes豉nia CV.
Lub wy郵ij SMS o tre軼i "Holandia" . Oddzwoni! Tel. 798 056 274
Kontakt:
Justyna Kulpa
Telefon:
798 056 274

Ods這n: 13
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl