Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Cie郵a szalunkowy – Amsterdam. 12e na r瘯/h, darmowy dojazd i zakwaterowanie - Og這szenia Cz瘰tochowa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 2/09/2021 08:24:22
3 tygodnie temu
Cie郵a szalunkowy – Amsterdam. 12e na r瘯/h, darmowy dojazd i zakwaterowanie

Znana polska firma budowlana z kilkunastu letni tradycj, specjalizuj帷a si w budownictwie konstrukcyjnym, zatrudni na stanowisku:

Cie郵a szalunkowy
Miejsce pracy: Holandia - Amsterdam
Inwestycje: budynki wielorodzinne, obiekty przemys這we, lokale u篡teczno軼i publicznej
Wynagrodzenie: na pocz徠ek 12euro/h, 2200-2640 euro na r瘯 miesi璚znie

Zadania: Monta/demonta szalunk闚 systemowych PERI/DOKA oraz tradycyjnych.

Nasze wymagania:
• Do鈍iadczenie na stanowisku cie郵i,
• Znajomo嗆 system闚 szalunkowych PERI i DOKA,
• Mile widziana umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego.

Firma gwarantuje:
• Stabilne i sta貫 zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o prac,
• Transport z Polski do miejsca pracy w Holandii,
• Mo磧iwo嗆 pobrania zaliczki,
• Bezp豉tne, komfortowe zakwaterowanie z dost瘼em do Internetu i medi闚 – bardzo dobre warunki,
• Przejazdy na terenie Holandii,
• Wysokiej klasy narz璠zia oraz odzie ochronn,
• Gwarancj godzin,
• Zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzie odpoczynku,
• Pomoc przy za豉twieniu wszystkich formalno軼i urz璠owych, organizacj kursu VCA,
• Nie wymagamy znajomo軼i j瞛yka angielskiego.

Wi璚ej informacji udziel pod nr. tel. 537504404 
Kontakt:
Diana Podporska
Telefon:
537504404

Ods這n: 11
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl