Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Dekarz / Dekarz-blacharz – Niemcy. Niemiecka umowa o prac. - Og這szenia Cz瘰tochowa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 9/09/2022 11:09:07
4 tygodnie temu
Niemiecka firma dekarska z ponad 20-letnim sta瞠m, pr篹nie dzia豉j帷a na terenie wielu rejon闚 zatrudni na stanowisko:
DEKARZ / DEKARZ – BLACHARZ oraz POMOCNIK紟
Miejsce pracy: Niemcy
Inwestycja: Praca przy dachach p豉skich g堯wnie na obiektach przemys這wych
Zadania: Monta, pokrycia, konserwacje, uszczelnianie, przegl康y dach闚 oraz czyszczenie rynien
Wynagrodzenie: na pocz徠ek 15-17 euro/h brutto
Firma gwarantuje:
• Zatrudnienie na podstawie Niemieckiej umowy o prac
• 13 wyp豉t, Kindergeld
• Prac od poniedzia趾u do pi徠ku po 8 h (nadgodziny zgodnie z ch璚iami)
• Wolne weekendy
• Dieta za dni robocze: 43,34 euro netto, za soboty, niedziele i 鈍i皻a 19,94 Euro
• Na start karta paliwowa o warto軼i 45 euro
• Sta陰 prac
• Znalezienie oraz cz窷ciowe op豉cenie zakwaterowania ( pierwszy tydzie op豉ca firma, p騧niej op豉ca pracownik z diety)
• Wysokiej klasy narz璠zia oraz odzie ochronn
• Zjazdy do indywidualnego ustalenia

Nasze wymagania:
• Do鈍iadczenie w zawodzie dekarza – min. 2 lata
• Od pomocnika r闚nie do鈍iadczenia w pracach dekarskich
• Niemiecki na poziomie komunikatywnym
• Mile widziane do鈍iadczenie w spawalnictwie oraz w豉sne auto

Kontakt: 502 267 530. Nie odbieram? napisz sms "DEKARZ” - oddzwoni !

KRAZ 13 471
Klikaj帷 w przycisk „Aplikuj” lub w inny spos鏏 wysy豉j帷 zg這szenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz si na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zg這szeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w og這szeniu. Je瞠li nie chcesz, aby鄉y przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Kontakt:
Oliwia
Telefon:
502 267 530

Ods這n: 16
      Zobacz Katalog Cz瘰tochowskich Wizyt闚ek

CZ邘TOCHOWSKIE OGΜSZENIA
www.czestochowa-ogloszenia.pl