Start
Kategorie
Dodaj Og這szenie
Szukaj
Wizyt闚ki             Miasto
Zamie嗆 Og這szenie
  Mo磧iwo嗆 dodania do 10 zdj耩
  Wy鈍ietlane od 15 dni do 2 miesi璚y
  Mo磧iwo嗆 dodania og這sze premium
Zarz康zaj Og這szeniami
Szukaj Og這sze
<< Poka wszystkie
Elektromonter – Krapkowice - Og這szenia Cz瘰tochowa
Kategoria: Praca / Dam prace /
Dodane: 19/09/2022 13:10:02
2 tygodnie temu
Dla naszego Klienta – firmy z ponad 30-letni tradycj, realizuj帷ej du瞠 projekty na obiektach u篡teczno軼i publicznej, mieszkaniowych oraz przemys這wych, prowadzimy rekrutacj na stanowisko:

Elektromonter
Miejsce pracy: Krapkowice
Inwestycja: obiekt wojskowy

Zadania:
• Monta instalacji elektrycznych

Wymagania:
• Do鈍iadczenie zawodowe
• Niekaralno嗆
• Zaanga穎wanie i ch耩 do pracy

Zapewniamy:
• Prac na ciekawym projekcie – obiekt wojskowy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o prac
• Sta陰 wsp馧prac – mo磧iwo嗆 pracy na kolejnych, du篡ch projektach
• Komfortowe zakwaterowanie (2-osobowe pokoje), Internet, dost瘼 do kuchni
• Diety, posi貫k regeneracyjny
• Pokrycie koszt闚 dojazdu do miejsca pracy
• Wysokiej klasy zaplecze narz璠ziowe oraz odzie robocz
• Szkolenia bran穎we, du瞠 mo磧iwo軼i rozwoju zawodowego oraz awansu
• Bogaty pakiet socjalny, m.in. dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, wczasy pod grusz
• Sprawny proces rekrutacji – zadzwo i dopytaj o szczeg馧y

Zainteresowany? Zadzwo 518 215 122 (Ania)
Nie odbieram? Przy郵ij SMS o tre軼i „ELEKTROMONTER” – oddzwoni.

Mo瞠sz od razu przes豉 CV – ar(ma逍a)pracownicybudowlani.pl

Nr KRAZ 13 471